Kategorie

Stoły miejskie, parkowe, ogrodowe, piknikowe

Liczba produktów w kategorii: 26
Stoły miejskie, parkowe, ogrodowe, piknikowe

Stoły ogrodowe wraz z ławkami ogrodowymi, są podstawowym elementem wyposażenia każdego ogrodu. Stół do ogrodu powinien być wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, stabilny, a do tego powinien być piękną dekoracją i komponować się z roślinnością i stylem domu. Stoły ogrodowe to czasem również stoły biesiadne. Podczas uroczystości rodzinnych, czy wizyt gości są centralnym punktem spotkań, rozmów i posiłków. W takich sytuacjach świetnie sprawdzą się stoły drewniane czy ławostoły, stoły piknikowe, ławostoły zadaszone. Znajdą one również zastosowanie w altanach, czy przy ścieżkach zdrowia, szlakach turystycznych. Bardziej dekoracyjny charakter mają stoły żeliwne do ogrodu. Ich lekka konstrukcja nada każdej aranżacji elegancki wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo stoły kwadratowe, prostokątne, okrągłe, sześciokątne, na jednej lub dwóch nogach. Betonowe stoły są najbardziej trwałe wśród produktów z naszego katalogu. Sprawdzą się w miejscach narażonych na wandalizm, czy działanie innych czynników zewnętrznych. Natomiast stalowe stoły to uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni  w prywatnym ogrodzie, czy w terenie miejskim. Lekka konstrukcja sprawia, że stół łatwo przenieść, umożliwiając w ten sposób szybką zmianę aranżacji wystroju wnętrza, czy wyglądu ogrodu.

Podkategorie

 • Stoły żeliwne i aluminiowe

  Stoły ogrodowe żeliwne & stoły ogrodowe aluminiowe. Stoły o nogach żeliwnych i aluminiowych odznaczają się ozdobną i klasyczną formą. Znakomicie komponują się z ławkami żeliwnymi i aluminiowymi z naszej oferty. Znajdą swoje zastosowanie jako eleganckie wyposażenie przydomowych ogrodów.

 • Stoły stalowe

  Stoły ogrodowe stalowe. Stoły z naszej oferty posiadają nogi - wykonane z profili stalowych, o różnorodnej formie. Wraz ze stalowymi ławkami tworzą zestawy idealne do ogrodów, parków a także miejsc obsługi podróżnych.

 • Stoły betonowe

  Stoły ogrodowe betonowe. Betonowe stoły cechuje wyjątkowa trwałość. Idealnie nadają się do miejsc szczególnie narażonych na wandalizm. Skomponowane z ławkami z naszej oferty tworzą solidne zestawy ogrodowe i rekreacyjne. Stoły dostępne są w wersji wolnostojącej i wkopywanej.

 • Stoły drewniane, stoły piknikowe, ławostoły, ławostoły zadaszone

  Stoły ogrodowe drewniane & drewniane ławostoły do ogrodu & stoły piknikowe & ławostoły zadaszone. Stoły drewniane wraz z ławkami tworzą klasyczne zestawy ogrodowe i rekreacyjne. Ławostół, stół piknikowy, ławostół zadaszony to bardzo praktyczne połączenie ławek ze stołem, które znajdzie swoje zastosowanie przy szlakach turystycznych oraz placach zabaw.