Kategorie

Kosze miejskie, uliczne, parkowe

Liczba produktów w kategorii: 71
Kosze miejskie, uliczne, parkowe

Kosz miejski, kosz uliczny czy kosz parkowy zasadniczo pełnią jedną podstawowa funkcję: powinny w nich wylądować wszelkie odpady i śmieci. W wielu miejscach kosze są narażone na dewastacje. Wówczas, lepiej postawić na betonowe kosze na śmieci. Ich zaletą jest trudność w przewróceniu, odporność na zewnętrzne czynniki mechaniczne, jak i wytrzymałość niezależnie od warunków atmosferycznych. Kosze kute i kosze odlewane to rozwiązania do terenów parkowych, ogrodowych  wszędzie tam, gdzie kosz powinien wyglądać estetycznie i wpisywać się w stylistykę miejsca. Stalowe kosze na śmieci i kosze w obudowie drewnianej mogą mieć natomiast bardzo urozmaicone, uniwersalne zastosowanie  doskonale pasować będą do miejskich terenów użyteczności publicznej, wnętrz galerii handlowych itp. Kosze wykonane z naturalnych materiałów takich jak np. drewno (kosze drewniane) sprawdzą się z kolei na ścieżkach krajobrazowych, edukacyjnych, przy leśnych parkingach. W naszej rozbudowanej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór koszów na śmieci, w zróżnicowanej stylistyce i kolorystyce. 

Podkategorie

 • Kosze do segregacji odpadów

  Segregacja odpadów to ekologiczne rozwiązanie, któremu staramy się wyjść naprzeciw. Oferujemy kosze na śmieci do zewnętrznej segregacji odpadów. Trafiają do nich śmieci poddane wcześniejszej segregacji w pojemnikach wewnętrznych.

 • Kosze w obudowie drewnianej i drewniane

  Kosze na śmieci w obudowie drewnianej & kosze na śmieci drewniane. Kosze w obudowie drewnianej charakteryzują się klasyczną i uniwersalną formą. Modele na słupku z żeliwnym wykończeniem doskonale wpasują się w otoczenie parkowe i śródmiejskie. Kosze o bardziej  geometrycznym kształcie ze stalowym wykończeniem komponują się z nowoczesną architekturą. Wykonane w całości drewna znajdą zastosowanie przy szlachach turystycznych oraz leśnych ścieżkach. Firma Dol-ek to sprawdzony producent koszy na śmieci.

 • Kosze betonowe

  Kosze na śmieci betonowe. Betonowe kosze charakteryzują się niezwykłą trwałością . Są znakomitym i praktycznym uzupełnieniem małej architektury w miejscach szczególnie narażonych na wandalizm. Ponadto doskonale wpisują się w miejski krajobraz. Modele z naszej oferty, wykonane z betonu płukanego, posiadają różnorodną formę.

 • Kosze stalowe

  Kosze na śmieci stalowe. Stalowe kosze z naszej oferty doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach budynków jak i w przestrzeni miejskiej i parkowej. Modele o zróżnicowanej formie znajdą zastosowanie w otoczeniu nowoczesnej architektury oraz  o charakterze historycznym.

 • Kosze kute i kosze odlewane

  Kosze na śmieci kute & kosze na śmieci odlewane. Kosze kute i odlewane charakteryzuje ozdobna forma z dbałością o szczegóły. Doskonale wkomponują się w otoczenie śródmiejskie i historycznej architektury. Znakomicie wpiszą się również w parkowy krajobraz.


Wybierz

Wybierz