Kategorie

Osłony drzew

Liczba produktów w kategorii: 18
Osłony drzew

Drzewa w mieście wymagają szczególnej ochrony i troski. W wielu miejscach, zwłaszcza takich o zwiększonym natężeniu ruchu, drzewa należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Nasza firma przykłada szczególną wagę do dbania o zieleń w przestrzeni miejskiej. W naszym katalogu znajdą Państwo produkty, który pomogą uporać się z problemem ochrony zieleni. Odpowiednio dopasowana osłona drzewa będzie chronić roślinę przed wandalizmem i innymi niesprzyjającymi czynnikami. W naszym katalogu prezentujemy pionowe osłony drzew oraz kraty poziome chroniące system korzeniowy (w wersji prostokątnej, kwadratowej i okrągłej). Kraty poziome wykonane są z żeliwa, natomiast osłony pionowe ze stali. Są one wyjątkowo wytrzymałe na czynniki zewnętrze i doskonale chronią drzewa. Dodatkowo, odpowiednio dopasowane, podnoszą walory estetyczne miejsca. Oferujemy urozmaiconą stylistykę, co ułatwi wybór właściwych modeli, pasujących do klimatu miejsca. Osłony mogą występować samodzielnie lub w dowolnie skomponowanym zestawie. 

Podkategorie

  • Osłony (kraty) poziome

    Kraty poziome to element małej architektury, którego zadaniem jest ochrona systemu korzeniowego drzew. Otwory umożliwiają nawadnianie a także stanowią ozdobę krat.  Modele wykonane z żeliwa cechuje klasyczna forma, która wpisze się w obszar śródmiejski. Kraty stalowe posiadają bardziej uniwersalny charakter. Sprawdzą się w dowolnym otoczeniu.

  • Osłony pionowe

    Osłony pionowe skutecznie chronią drzewa przed uszkodzeniami mechanicznymi. Doskonale sprawdzą się w często uczęszczanych przestrzeniach publicznych. W naszej ofercie znajdują się modele, które wpiszą się zarówno w otoczenie historyczne jak i o nowoczesnym charakterze. Osłony mogą występować w zestawach z kratami oraz samodzielnie.