Kategorie

Słupki uliczne (ogrodzeniowe)

Liczba produktów w kategorii: 14
Słupki uliczne (ogrodzeniowe)

Słupki uliczne, słupki miejskie, słupki parkingowe czy słupki odgradzające stanowią element małej architektury służący do wyznaczania i odgradzania terenu. Można je łączyć z łańcuchami i barierami z naszej oferty, tworząc w ten sposób spójne systemy ogrodzeniowe. W wielu przypadkach wystarczy połączyć słupek ogrodzeniowy z taśmą ostrzegawczą, by zabezpieczyć teren przed niechcianymi wizytami, zakomunikować zakaz wstępu czy utrzymać ciąg komunikacyjny. W naszym katalogu znajdą Państwo słupki stalowe, słupki żeliwne oraz słupki betonowe płukane.  Słupki dostępne są w różnej wielkości, średnicy i kolorystyce. Nasze produkty znajdą zastosowanie w takich miejscach jak parkingi, przestrzenie miejskie wymagające odgrodzenia, tereny przed wjazdem do garażu, przy bramie wjazdowej, itp. Istnieje możliwość odpowiedniego dopasowania główki/daszku słupka do maskownicy. Warianty takich rozwiązań znajdą Państwo na stronach szczegółowych produktów.

Podkategorie

  • Słupki stalowe i słupki żeliwne

    Słupki miejskie stalowe & słupki miejskie żeliwne. Wszystkie modele słupków dostępne są w wersji z uchwytami na łańcuchy lub bez. Słupki można dowolnie zestawiać w ramach poszczególnych numerów. Montaż słupków o wys. 80 cm odbywa się poprzez przykręcenie do podłoża, natomiast słupków wys.120 cm poprzez wkopanie w grunt.

  • Słupki betonowe płukane

    Słupki miejskie betonowe & słupki miejskie płukane. Wszystkie modele słupków dostępne są w wersji z uchwytami na łańcuchy lub bez. Słupki są wolnostojące, ale przystosowane do trwałego mocowania.