Kategorie

Zestawy sportowe i rekreacyjne, siłownie zewnętrzne, street workout

Liczba produktów w kategorii: 50
Zestawy sportowe i rekreacyjne, siłownie zewnętrzne, street workout

Zewnętrzne zestawy sportowe 
Dzięki zewnętrznym zestawom sportowym kontakt ze sportem w życiu codziennym jest łatwiejszy. Współcześnie, wiele osób zmaga się brakiem czasu dla siebie, w tym z brakiem czasu na aktywność fizyczną. Składają się na to takie czynniki jak np. konieczność wykonywania nadgodzin i spędzania dużej ilości czasu w pracy, obowiązki domowe, duża odległość siłowni stacjonarnej czy fitness studio od domu. Dzięki zewnętrznym zestawom sportowym naszej firmy ten problem przestaje istnieć. Zamontowane np. na osiedlu mieszkaniowym proste w formie urządzenia sportowe przyczynią się do zwiększonej aktywności fizycznej na co dzień!
 
Zewnętrzne zestawy rekreacyjne
Nie trzeba jednak być sportowcem wyczynowym, by korzystać z naszych zewnętrznych zestawów sportowo-rekreacyjnych. Proste w formie urządzenia mają bardzo intuicyjny charakter. Nie potrzebny jest trener, by z nich efektywnie korzystać. Wystaczy odrobina wyobraźni i motywacji! 

Podkategorie

 • Ścieżka zdrowia

  Wśród urządzeń służących do rekreacji na świeżym powietrzu znajdują się drabinki, drążki, ławeczki, przeplotnie, równoważnie i wiele innych. Zaaranżowane w odpowiedni sposób stworzą treningowy raj dla fanów ćwiczeń i zdrowego trybu życia.

 • Zestawy integracyjne

  Szachy w plenerze, turniej ping-ponga pod gołym niebem czy gra zespołowa na boisku - dzięki naszym zestawom integracyjnym miejskie przestrzenie zmienią się w miejsca sprzyjające socjalizacji i... zdrowej rywalizacji!

 • Siłownie zewnętrzne

  Siłownie zewnętrzne to siłownie plenerowe, umożliwiające wykonywanie ćwiczeń na świeżym powietrzu. Firma Dol-ek jest producentem siłowni zewnętrznych, nazywanych również siłowniami outdoorowymi czy siłowniami parkowymi. Zdrowy tryb życia to jeden z najważniejszych elementów dbania o zdrowie, dobre samopoczucie i ciało. W trosce o naszych klientów stworzyliśmy linię Siłowni zewnętrznych. Urządzenia są ogólnodostępne. Skierowane są przede wszystkim dla starszych użytkowników, bardziej świadomych konsekwencji nieprawidłowego korzystania z tych urządzeń.

  Proponowane urządzenia siłowni zewnętrznej pozwalają na ciekawe zagospodarowanie każdej przestrzeni, również obok placów zabaw - przy zachowaniu wymaganych warunków bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać, że urządzenia siłowni zewnętrznych, siłowni plenerowych nie mogą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzeń placu zabaw ani jako wyposażenie placu zabaw.

  Siłownie zewnętrzne dostępne są w formie urządzeń montowanych samodzielnie, połączonych ze słupem lub pylonem oraz jako pary urządzeń połączonych słupem lub pylonem. Na słupie montażowym i pylonie umieszczona jest instrukcja korzystania z urządzeń. Elementy siłowni zewnętrznej są proste w formie oraz intuicyjne w użyciu. W naszej ofercie znajdą Państwo: rowerki, orbitreki, prasy ręczne i nożne, twistery, wahadła, biegacze, drabinki, podciągi, wioślarze, drążki, pylony i wiele innych.

 • Street workout

  Urządzenia street workout tj. system drążków, poręczy i drabinek skierowane są dla użytkowników starszych o dużej sprawności i sile, które chcą, aby ich trening na świeżym powietrzu stanowił wyzwanie. Ćwiczenia oparte są głownie o kalistenikę, która polega na treningu siłowym opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała.